| loveyoumoreandmore a întrebat:

HEI TPU! Sa o luam cu inceputul.laughing.
Imi place de un baiat si cred ca si el ma place. straight face. Ma ia in brate la scoala,imi zice sa-l sarut mereu, vorbim pe mess multe ore si imi zice mereu 'te iubesc' scumpi,iubire, iubi.happy si eu ii zic asa cateodatabatting eyelashes.Dar problema e ca la scoala [ sunt in aceeasi cls k el], se mai da si la o alta fata. Fetei aleia ii place de alt baiat, nu de el dar tot il ia in brate etc...Deci la scoala, o ia si pe ea in brate etc dar mai mult pe mine pentru ca eu stau si pe afara cu el. Chiar mi-a zis intr-o seara cand eram pe mess pe telefon daca vreau sa fiu cu el.dar cand am vazut mesajul el era offline. si nu i am mai zis nimic sad..Deci va rog spune`ti`mi cum sa fac sa nu se mai dea la fata aceea..trebuie sa fiu eu mai indrazneata si sa-l iau in brate? pentru ca fata aceea este mai indrazneata asa. MULTUMESC! :* FUNDAA! :X

Răspuns Câştigător
| Soniix a răspuns:

Du-te la el, ia-l in brate, vorbeste despre tot felul ce ati mai vorbit pe mess, si spune-i dupa : "Am vazut ca mi-ai scris ceva pe mess acum cateva zile. Nu am apucat sa il vad. Ce scria in el?". Apoi el iti va pune intrebarea si spune-i "Da!" happy Daca ai mai mult de 18 ani, poti sa il ti mult in brate apoi sa va saruati.

3 răspunsuri:
| xMikishor a răspuns:

Vorbeste cu colega ta, si spune-i ca iti place de el, ca ea sa nu mai fie asa indrazneata cu el. Iar apoi du-te tu si vorbeste cu el, si spune-i ca iti place, si vreti sa fiti impreuna. Incearca asa. Te pup. Bafta:*

| Azµre a răspuns:

Nu pur și simplu să vorbești cu el, nu să faci pe cineva care nu ești și sau să imiți pe altele, dacă te place te va scoate el afară. Dacă nu o va scoate-o pe cealaltă!

| davidadriano23 a răspuns:

Mai pune-l in asteptare sa vezi ce reactie are, atat fata de tine cat si fata de ea.