| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana trecuta am fost sa ma inscriu la facultate si cand am intrat era un student la intrare ce dadea indicatii celor care voiau sa se inscrie, unde sa mearga.
Dar cu mine a venit peste tot si a stat cu mine pana am terminat de depus dosarul si alte chestii si am vorbit si a fost tot timpul foarte dragut si zambaret. Inainte sa plec mi-a cerut Facebook-ul si astazi dupa ce am avut examenul de amitere mi-a scris sa ma intrebe cum a fost.
E posibil sa ii placa de mine sau doar e amabil cu viitoarele studente?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E clar ca te-a placut. Cred ca te dadusesi si cu un parfum "fermecat", si daca si stii sa zambesti si vorbesti frumos, e clar.

22 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Din ce ne scrii aici, se pare ca respectivul s-a simtit foarte atras de tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hehehe pasarea malai viseaza. domnisoaro baiatul agata viitoarele boboace, el strabate toate cearsafurilor boboacelor din campusul universitar. te asteapta o perioada delicioasa studsentia unde vei strabate cearsfaurile campusului universitar alaturi de colegi si impreuna cu studentul care deja pregateste terenul succes

| CristiDinBucuresti a răspuns:

întreaba l, ce e asa greu? tu crezi ca stim noi mai bine ca el? nu stim, ce vârstă ai?

| Biu009 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

M-am inscris la facultate, deci 19 laughing Nu pot sa il intreb asa direct pentru ca nu ne cunoastem foarte bine. Stii cum e cand incepi sa vorbesti cu persoana, te intrebi daca doar e prietenoasa sau poate are si alte intentii. Preuspun ca trebuie sa mai astept sa vorbim ca sa imi dau seamalaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Biu009):

Tu stii ce este cel mai bine.

| corbulalbrosu a răspuns:

I-a placut de tine din prima clipa, de cum te-a observat. Este vorba de asa numita "Dragoste la prima vedere". Daca iti place cum arata si cum s-a comportat ar fi o mare greseala din partea ta sa nu insisti acum sa va mai intalniti zilele acestea. Daca nu ai stiut afla acum; fierul se bate atunci cand si cat timp este cald. happy Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Ar putea fi posibile ambele variantAr putea fi posibile ambele variante.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu nu, e gay si vrea sa fie bff-ul tau. Evident ca te place. Chiar ai 19 ani? laughing

| Biu009 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Fac 19 peste 2 luni, tot aia elaughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Biu009):

Nu nu. AI 18. Si cu o zi inainte tot 18 sunt laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e doar prietenos, adică prea prietenos dacă pricepi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil sa vrea sa ti-o traga si sa-l doara in fund despre fanteziile tale cu privire la povesti de dragoste cu Feti-Frumosi. 99.9%

| Biu009 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am asemea fantezii laughing

| anonim_4396 explică (pentru Biu009):

Toate aveti fantezia asta! Asteptati ziua in care barbatul atragator si masculin, fin dar dur, impunator dar intelegator, amuzant dar serios, inteligent dar infantil, sa vina calare in BMW-ul lui alb si sa va lase sa-i descoperiti sensibilitatea, sub cel zece straturi de duritate, pe care numai voi (adica fiecare dintre voi, in mintea voastra) o puteti detecta cu ajutorul celui de-al saselea simt si a ochiului caprui (ca daca zic "maro" imi sterg oamenii astia raspunsul). Si visati sa transformati armasarul intr-o iapa de casa, coplesindu-l cu dragostea voastra facatoare de minuni si cum il veti pune cu botul pe labe in momentul in care va realiza ce persoane minunate sunteti voi (adica fiecare dintre voi, in mintea voastra) si nu va dori niciodata sa plece la alta. Si asa ajungeti divortate la 25 de ani, cu o pensie alimentara... Asta vrei si, daca spui ca nu vrei, ne minti pe amandoi (adica pe mine si pe tine, nu pe voi, ca acum vorbeam cu tine).

PS: Daca esti atragatoare imi poti trimite poze cu tine. Ai voie la o singura piesa vestimantara, de preferat, pe cap! A, da, si ala chiar vrea sa ti-o traga!

| Biu009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mor de ras cand citesc tot ce ai scris aici laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru Biu009):

Esti urata? N-am primit nici o poza...

| Biu009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta material de l*** in alta parte, no lifer-ule laughing

| anonim_4396 explică (pentru Biu009):

Sa nu ne lasam dusi de val, pe mine ma excita inteligenta, nu curcile posesoare de IQ-ul echivalent faunei unui colac de WC si care adreseaza intrebari care l-ar face pe un suferind de sindromul Down sa se simta inteligent.

Se pare ca ti-am alimentat ego-ul fara sa vreau, asa ca am dorit sa clarificam situatia inainte sa ti se dea drumul pe strada si tu sa ramai cu impresia ca glumele mele ar fi reprezentata, vreodata, mai mult decat atat. Sansele ca eu sa fiu atras de tine sunt egale cu sansele ca omenirea sa imparta universul la zero. Daca as avea un banut pentru fiecare data cand mi-am risipit ironia pe prosti...

| weirdfirefly00 a răspuns:

Normal ca ii place de tine, probabil cum arata-i in mod special sau si ce comportament aveai intr-un fel sau altul. Doar nu crezi ca asa face cu multe studente doar ca sa fie amabil, nu? A vazut baiatu' prada noua si a atacat, ce o fi zis, "ma bag pe d-astea mici, combinatie frate". Daca mai esti si din provincie si zice omu ca te "indruma" aia e, ii da incredere ca te agata. Oricum, lectie de viata, ai grija la prietene si baieti, invata sa citesti oamenii din comportament si sa sa nu te lasi pacalita de cine nu merita atentia ta sau de baieti care vor doar aventuri, daca nu vrei si tu asta. Nu de alta, dar in viata multi o sa te dezamageasca, ai totusi de invatat de la toti. Explic asta pentru ca esti micuta si naiva (nu intr-un sens rau) daca ai pus intrebarea asta. Mult noroc si ai grija de tine,

| Biu009 a răspuns (pentru weirdfirefly00):

Nu sunt din provincie laughing Si sincer nu ma intereseaza daca vrea ceva serios sau doar de distractie, nu caut iubit, vreau si eu sa ma distrez la facultate

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Biu009):

Hehe ase te vreau

| weirdfirefly00 a răspuns:

Normal ca ii place de tine, probabil cum arataii in mod special sau si ce comportament aveai intr-un fel sau altul. Doar nu crezi ca asa face cu multe studente doar ca sa fie amabil, nu? A vazut baiatu' prada noua si a atacat, ce o fi zis, "ma bag pe d-astea mici, combinatie frate". Daca mai esti si din provincie si zice omu ca te "indruma" aia e, ii da incredere ca te agata. Oricum, lectie de viata, ai grija la prietene si baieti, invata sa citesti oamenii din comportament si sa sa nu te lasi pacalita de cine nu merita atentia ta sau de baieti care vor doar aventuri, daca nu vrei si tu asta. Nu de alta, dar in viata multi o sa te dezamageasca, ai totusi de invatat de la toti. Explic asta pentru ca esti micuta si naiva (nu intr-un sens rau) daca ai pus intrebarea asta. Mult noroc si ai grija de tine,