| Koko21 a întrebat:

Hei TPU stiu ca e o intrebare cam ciudata dar... cum faci un baiat sa te iubeasca? fara sa-ti arati armele sanii fundul etc nu vreau

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inainte sa te iubeasca trebuie sa trezi de testul aspectului fizic, daca esti frumoasa cu sani frumosi si fund bombat (uhhhlalala) ai trecut testul cu brio, dar daca esti o urata ai picat testul. deci fara a ne arata sanii sau fundul nu ne poti convinge de iubire

| RAY a răspuns:

Acele arme de care vorbesti tu nu face un barbat indragostit,nu confunda atractia fizica cu iubirea,nu poti pe cineva sa te placa,iubeasca asta vine inconstient,si noi baieti ca si voi fetele evaluam o persoana dupa niste criteri cand vedem una dezbracata stim ca e buna doar de sex si atat,pentru o relatie trebuie mai mult, iubirea cum apare e o enigma,nu se stie cum apare,stim ca iubirea ne inebuneste la propiu atat de mult incat uni isi iau viata din iubire, eu spun ca conversatia, atasamentul, sinceritatea, sinceritatea, intelegerea e un inceput pentru ca cineva sa te placa asta daca nu te prefaci ca se afla si un barbat tradat nu iarta

| neutrino a răspuns:

Nu ai cum. Un baiat te poate place asa cum esti, fizic la inceput ( deci nu se poate sa te placa fara sa-ti arati formele si fata) si dupa un timp, dupa ce te cunoaste mai bine, ii poate placea si omul din tine. Iubirea insa poate vine mult mai tarziu, dupa o relatie indelungata, dar nu este obligatoriu. Nu confunda iubirea cu starea de a fi indragostit.

| Goete a răspuns:

Daca iti areti armele (fundul, sanii etc) nu faci mai mult decat sa il exciti sexual, nicidecum sa se indragosteasca. Sunt lucruri diferite, asa ca invata sa iti folosesti armele... cand vrei sex

| raluk27 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Cine te iubește, o face pur și simplu. Asta simte!

| VelaJohnny a răspuns:

Fiind ingrijita, aranjata (nu cu mustata si respiratie nasoala laughing ). Apoi, fetele care zambesc si sunt glumete au mare succes, intrucat nimeni nu se prea ataseaza de fete care se incrunta. De baieti da, sunt atragatori seriosii pentru multe fete. Mie mi-a placut de o colega, desi are sanii mici, ea fiind obeza acum vreo 3 ani, a slabit la normal acum un an jumatate. E simpatica, sincera, glumeata, puteam discuta orice cu ea, nu era fake, nici obsedata (ma place una de genu iar pe mine ma dispera si imi displace, prea vrea sa discute cu mine si sa petrecem timp impreuna...bleah).
Deci concluzia, fi tu insati o fata plina de calitati atragatoare, nu iti lua o masca pentru a fi manierata si de treaba, fii mereu astfel, vei fi remarcata de multi baietiwinking Mai sunt baieti ca mine care pun pe primul loc calitatile, dupa aspectul exterior (care oricum se strica in timp, efectele imbatranirii incep de la 30 de ani, asa ca mai mine ma casatoresc cu o fata care are in primul rand calitati si dupa e frumoasa, decat sa ma iau orbeste dupa aspect si sa ajung sa fiu inselat si la divort.