| TudorGeorgian a întrebat:

Buna ziua, as vrea sa știu dacă în zilele noastre, este necesar că băieți sa lucreze fundul, e o întrebare cam ciudată, știu, dar tot aud că fetelor le place băieți cu fundul lucrat, deci vreau sa știu tongue
Mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu tuturor fetelor le place asta.
Degeaba ai un fund trăznet daca ai un caracter infect.

| MarianWLF a răspuns:

Nu am auzit personal asa ceva dar daca stam sa o luam logic e clar ca arati mai bine cu un fund lucrat decat fara fund in pantaloni cum era expresia aceea. Nu trebuie neaparat sa te concentrezi pe exercitii pentru fesieri, de exemplu eu dupa ce am slabit foarte mult pierdusem masa musculara de peste tot, inclusiv acea zona, dar de aproximativ un an de cand fac forta (calisthenics) au revenit de la sine, nu am targetat acea zona dar prin alergare si genoflexiuni s-au construit destul de ok, daca faci exercitii pentru picioare si alergi vei arata bine si in partea de jos.

| Xox0 a răspuns:

Daca vrei tu sa lucrezi la asta sa arati mai special, dar nu e ceva necesar.

| NicoleAB a răspuns:

Dragul meu, sa arati bine nu inseamna neaparat sa ai fundul lucrat, inseamna sa iti ingrijesti corpul in general. Despre o persoana supraponderala nu s-ar spune ca se ingrijeste prea, consecintele vor apare in timp in functie de cat de prost se hraneste si cat, etc. Noi suntem diferiti dar mai nou e la moda sa nu mai fim, atat la femei cat si la barbati, observ. Cand esti tanar, mai ales in adolescenta conteaza foarte mult aspectul. Repet, aspectul este in tot timpul vietii important dar nu conteaza cat de bine e lucrat corpul. Poti sa ai un corp absolut normal si un creier lucrat, asta face toata diferenta. Daca vrei sa-ti lucrezi corpul, cu atat mai bine, dar nu pune asta pe locul 1 fiindca nu asta e ordinea prioritatilor, ai sa constati cu cat mai mult trece timpul. Succes.