| Andrweia a întrebat:

Hei TPU sunt Andra si sunt clasa a 9 a si pe la inceputul anului un baiat ma placea doar ca eu atunci nu prea il placeam si am fost cam nesimtita cu el ...mrg au trecut mai multe luni de atunci sau intamplat multe si prin martie mie a inceput sa imi placa de el am vorbit ma dus acasa,glumim,radem...dar dupa o fata s a dus sa il intrebe daca ma place si a zis ca nu.a trecut o saptamana in care nu am vorbit si ia zis unei prietene ca a vazut ca nu l am mai salutat dupa o saptamana am inceput iar sa vorbim si sa ne apropiem facea glume pe seama mea,le spunea celorlalti ca ma place,vroia sa ma ia in brate sa imi deschida sutienul laughing,zice ca are ceva cu mine,se joaca cu parul meu,imi cauta constant prin telefon,geanta, se da cu parfumul meu ...mrg mai multe... Faza e ca el avea prietena de o saptamana iar dupa ce am plecat impreuna acasa fix in ziua aia s a despartit de ea ...desigur ca am mai aflat de la o prietena buna dea amandurora aceoasi de mai sus ca intr o zi cand ma dus acasa a vrut sa ma sarute dar ma vazut prea timida .....eu ce sa cred? Cand acea fata la intrebat daca ma place a zi ca nu ..si ca ma vede decat ca pe o prietena dar de ce a vrut sa ma sarute? Si acum de ce se comporta asa?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul se joaca si se distreaza cu tine, esti ca o marioneta pentru el

| RAY a răspuns:

E un badboy sigur

| ywar a răspuns:

Mai copii! Din povestirile voastre, fara cap si fara coada, fara subiect si fara predicat, fara sens de multe ori eu deduc 2 lucruri:
1. sunteti extrem de imaturi si priviti viata extrem de usor - chiar daca sunteti la varsta intrebarilor (adolescentei)
2. sunteti extrem de analfabeti. Citeste-ti textul si o sa vezi, daca vezi, cate greseli de gramatica ai comis. Nu pun la socoteala punctuatia, pentru ca daca as pune-o nu te-as fi trecut clasa... a III-a.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Asta-i noua laughing "mrg" rolling on the floor) oooo Doamne

| Xulescu006 a răspuns:

Detest sa vad greselile gramaticale!