| IngerasXOXO a întrebat:

Sunt virgina iar intr-o seara eu și prietenul meu ne-am jucat putin in sensul ca dupa am ajuns sa ne atingem organele genitale dar el nu a ejaculat nici înainte nici după, nu a ejaculat deloc. Trebuie sa-mi vina menstratia însă e una neregulată. Sunt foarte stresata și ma gandesc ca as putea fi însărcinată deși am simptomele pe care le am mereu înainte sa am menstratia ( dureri de spate, sub burta, ovarele și sânii ). As putea fi însărcinată? As vrea un raspuns și un sfat bun.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia prezentata si conditiile precizate se poate presupune ca NU poate exista o sarcina instalata in uterul tau. Atat aparitia cat si manifestarea simptomelor premenstruale reprezinta de regula o ''garantie'' destul de certa ca pornirea menstruatiei este iminenta. In concluzie se poate exclude in proportie de peste 98% posibilitatea de a putea sa existe o sarcina. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Fii mai explicita penisul a intrat acolo ...la tine? daca nu a intrat nu-ti va griji doar daca a intrat acoloooo te-ai putea ingrijora.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ejaculat, nu poti fi gravida.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu.

| Elena9328 a răspuns:

Nu ai cum.

| LupuMia a răspuns:

Daca penisul nu a intrat in vagin nu ai cum sa ramai insarcinata daca zici ca nicu macar nu a ejaculat, stai linistita z