| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

De vreo 2-3 luni am momente intime cu prietenul meu adica mai pe clar ne atingem organele genitale se joaca cu penisul intre labiile mele, dar nu ma penetreaza(eu fiind virgina) inca nu am ajuns la stadiul sa o facem doar sa ne jucam desi avem aproape 10 luni impreuna..Momentan ma simt bine, dar dupa incepe stresu.Ma stresez luna de luna ca as fi insarcinata daca am vreun simpton. Acum in perioada asta mi-ai crescut deodata sanii si sunt durerosi chiar cu 2 saptamani inainte de a-mi veni menstruatia si ma urinez des.Ce inseamna asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mai bine ii spui sa ia prezervative.

| sMotionless a răspuns:

Daca spui ca esti virgina si nu te-a penetrat, nu trebuie sa-ti faci griji.Iar in privinta sanilor ar trebui sa fie ceva normal sa creasca(chiar daca cresc deodata) si e ceva normal ca la cresterea acestora sa apara si dureri.Si cu urina, poate te-ai racit la rinichi.