| SabinaIoana04 a întrebat:

Urmează sa plec cu avionul și voiam sa va întreb dacă ai voie cu prezervative și lubrifiant la bagajul de mâna. Mersi!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poti sa ai respectivele produse in bagajul de mana. big grin

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, de ce nu?!

| Catrice a răspuns:

Nu vreau sa știu ce o sa faci cu ele în avion...

| SabinaIoana04 explică (pentru Catrice):

Nu, nu in avion. Dar am întrebat dacă pot fi depozitate in bagajul de mâna și dacă nu ți le reține.

| jj7700 a răspuns:

Da, dar lubrifiantul trebuie sa aiba maxim 100ml si pus seprat in punguta de plastic. Va trebui sa il scoti la controlul de securitate. Se aplica la toate lichidele regula.

| mihai69 a răspuns:

De data asta răspunsul corect este al lui @jj7700 și nu cel ales.
@corbul a uitat că de câțiva ani în bagajul de mână NU mai poți căra lichide și creme decât în anumite condiții...

| codpenal2018 a răspuns:

De ce nu?