| Pathetiqua a întrebat:

Hei TPU:*. Vineri plecam in excursie la Maramures pe 3 zile happy. In excursie vine si un baiat cu care am fost impreuna, el nu este la scoala cu noi. Imi place din nou de el. Vorbim in fiecare zi pe mess, dar mi-e rusine sa ii zic ca il plac :-s. In excursie as vrea sa ne impacam. Ce as putea face sa ii dau de inteles ca il plac? Sii pentru baieti. voi v-ati impaca cu o fata cu care ati fost 2 luni si ceva? Eu am facut o greseala. pentru ca in timp ce eram cu el am fost plecata la mare si acolo am jucat adevar sau provocare si am primit provocare sa il sarut pe un baiat. Prima data nu am vrut dar au tot insistat cei din jur si am fost nevoita sa o fac. straight face. El a aflat. sincer nu stiu de unde dar a aflat. dar nu acela a fost motivul despartirii. Eu nu am mai vrut sa fim impreunastraight face am fost o proastaoh go on. Whatever. va astept cu raspunsuri va rogpuppy dog eyes. Dau funda si voturi:*. Apropo la multi ani de ziua copilului:*. Scuzati categoria dar e cea mai vizitata.

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Pai pentru inceput ai ales categoria buna.si daca tot zici ca vorbiti pe mess.atunci acolo sigur o sa jucati adevar sau provocare vorbeste si tu cu prietenele tale sa puneti intrebari despre el provocari care sa-l includa si pe el.stai pe langa el.mai discuta una alta.si pana la urma isi da el seama ca mai vrei sa fii impreuna.important e sa nu intreci limita ca sa nu pici tu prost.succes si distractie placuta in excursiehappy

3 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

Dc consideri ca trebuie sa ii spui tongue maxim sa ii dai de intelestongue,ii faci ochii dulci un pictongue si daca iti raspunde,cauti momentul potrivit sa te apropii de el, ii zambesti si il sarutihee hee! E simplu, o sa se lase fi sigurawinking! asta daca o faci cu incredere

| UPT a răspuns:

Pai ar trebui sa discuti direct cu el si sa-i spui ce simti. E cel mai bun lucru pe care poti sa il faci. Daca ii place in continuare de tine, va accepta sa va impacati.

| soraluisatan a răspuns:

Incearca sa vb cu el si sa aflii daca mai este suparat ca te ai sarutat cu acel baiat la mare...aa si inca ceva: gandeste-te ca vine in excursia asta stiind ca o sa fii si tu...deci ceva ceva mai simte pentru tine