| adutzata a întrebat:

Heiii TPU! Am o poveste trista. A inceput iarna trecuta cand eu si un baiat devenisem preteni foarte buni doar o data mi.a gresit si credeti.ma numai scapam de el isi cerea scuze incontinuu. Prin martie am mers intr-o excursie cu mai multi copii din scoala. O parte din noi ne.am jucat cand ne-am intors adevar provocare sau procent. Am primit multe provocari in care sa ne sarutam. Timpul a trecut si de atunci tot isi dorea sa fim impreuna. Prin mai a fost ziua mea si dansam si o prietena ne-a facut lipeala atunci noi am fost impreuna. Pana prin iunie cand eram foarte geloasa pe el si pe o alta prietena dar era inofensiv nu gesise dar gelozia cazuse pe mine. Apoi ne impacam ne certam pana in prezent (decembrie).Azi ne-am certat si imi doresc foarte mult sa il uit dra il iubesc si el la fel. Ne-am vorbit foarte urat. Nu vreau asta dar sunt nevoita, chiar il iubesc? Cum il uit sfaturi cat mai repede va rog. Funditahappy

Răspuns Câştigător
| catalinkata a răspuns:

Daca va iubiti n-ar trebui sa lasati o cearta sa va desparta. pentru ca baieti idioti care stau cu o fata doar sa o f**a o sa gasesti mereu dar baieti care sa te iubeasca cu adevarat nu.

4 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Din moment ce spune-ti ca va iubiti, de ce vrei sa va despartiti? Asta inseamna ca nu-l iubesti necesar cat sa ai incredere in el.
Sfatul meu ar fi sa va cereti scuze reciproc, sa uitati ce tot ce ati patit rau impreuna, sa incepeti sa fiti fericiti doar voi si sa uitati de gura lumii.
Mai bine sa fi-ti singuri si sa aveti incredere, sa va iubiti si sa va respectati voi doi.
Daca chiar vrei sa-l uiti, gaseste un baiat care te place sau care te atrage pe tine macar fizic, incepeti sa va cunoasteti si incepe doar sa te gandesti la prezent si viitor, nu trecut.
O sa vezi ca totul va fi bine daca ai incredere in tine/voi. Bafta si ai grija de tine.

| Borsko a răspuns:

Cati ani aveti? 9. ? laughing

| Dudyy a răspuns:

Hm. pari a fi in situatia in care am fost eu. Mai devreme sau mai tarziu o sa va despartiti-de tot- daca continuati cu cearta. Va spun din propria experienta.

| adutzata explică:

Pai na.eu vreau sa ii spun ca nu-l mia iubesc.dar nu simt asta deloc.si eu mereu ascultam in gura lumii si nu-l credeam deloc.el are o noua gasca de prieteni si numai e cum era.ce sa fac?