| squishyhihi a întrebat:

Voi cum ati reusit sa va duceti partenera la orgasm cel mai repede?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cunilitia combinata cu ''degetica'', reprezinta de regula cea mai usoara, rapida si uneori singura metoda destul de ''sigura'' prin care i se poate provoca femeii starea de orgasm. Succes!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era peste mine si s-a miscat ciudat mi-a zis nu misca si sa sucit in fata spate sus jos in acelasi timp si sa mandrit la final

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un vibrator face minuni

| RAY a răspuns:

Am sa isi spun un studiu
s-a aflat ca orgasmul este cauzat de
1, sexul prin penetrare pe la spate in vagin
2, sex oral
3, sex ea peste el
4, el peste ea
5, diferite alte pozitii gen capra

| mihai69 a răspuns:

Prin sex oral.

| Hammurabi a răspuns:

Eu am convins-o. laughing

| catablondu a răspuns:

Salut,
depinde de fiecare cuplu, de modul lor de a ajunge la sex.
De asemenea, e important sa existe comunicare intre voi, verbala si nonverbala, inainte, in timpul si dupa actul sexual, astfel incat sa inteleaga fiecare ce si cum e mai ok pentru partener.