| RaisaPretty a întrebat:

Ajungeti repede sau greu la orgasm?

13 răspunsuri:
| nighter a răspuns:

Depinde cat de mult ma starneste partenera... daca se pricepe, un oral bine facut te poate termina destul de repede. Iar normal, imi place sa savurez fiecare moment :3 Cu prezervativ ceva mai greu happy

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Depinde de moment sau daca m-a fac sa ajung la orgasm

| asul10 a răspuns:

Sunt prematur.

| LoveSleep a răspuns:

După aproximativ 3 secunde când mă uit la poza ta de profil.

| RaisaPretty explică (pentru LoveSleep):

Deci ai avut deja un orgasm. Nu vreau sa ma gadnesc daca ma vezi dezbracata/

Răspuns utilizator avertizat
| JustStitch a răspuns:

Da se poate ajunge repede la orgasm prin sex oral happy

| DarthRevan a răspuns:

Depinde de fiecare organism happy de baiat si fata. Dar nu conteaza asa mult... conteaza sa se iubeasca si sa o faca cu cap si eventual protejat.Ideea e ca multi insista pe tema asta, de a face,, sex" eu zic ca nu e bine sa faci rapid si cat mai repede. Toate la timpu lor. Multi din pacate nu au depasit stadiul de,, animal" pentru ca noi suntem si animale. Si avem instincte happy dar noi oamenii se presupune ca am evoluat datorita tecnologiei. Dar vad ca notiunea de a face,, sex" inca nu a evoluat peste tot happy

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Buna, am ajuns si in 5 minute dar si in 15, mai tarziu nu mai ajung daca dureaza partida mai mult. Depinde de preludiu, de oralul primit.

| JustStitch a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Tu stiai ca dai raspunsuri geniale?

| Leo1993 a răspuns:

Cel mai greu am ajuns dupa 1 ora de sex normal, tu?

| Mihai123211 a răspuns:

Cand primesc oral maxim 10 minute iar la normal depinde daca e cu prezervativ sau fara. Tu?