| Anda357763 a întrebat:

Vorbesc cu un tip de putin (2-3 luni). Locuim in acelasi oras, dar momentan suntem in orase diferite - vacanta-. Eu am 22 de ani si el 30. Peste cateva saptamani, cand revin lucrurile la normal, urmeaza sa ne vedem. Totusi, am observat ca el imi trimite poze in lenjerie intima (nesolicitate), dar si normale. Eu am trimis doar poze normale, pana cand mi-a spus ca ar vrea o poza cu mine in lenjerie intima. Apaaai, am mai citit pe aici de altele care au fost patite. Sincer, eu nu vreau sa trimit, pentru ca nu il cunosc, nu imi pare normal sa fac acum asta, nu avem nimic deocamdata..si daca nu va fi sa fie, nu as vrea sa raman dezamagita. Ma gandesc ori ca nu ma ia in serios pentru ca sunt mai mica, ori ca e considerat normal sa trimiti si tu daca trimite el, ori ca pur si simplu vrea si el o poza.laughing.el mi-a spus ca nu e nimic wow, ca si cum te-ai duce la piscina in costum de baie. Dar..nu prea stiu ce sa zic, tot nu consider ca ar fi ok acum.
Eventual, doar o poza imbracata in ceva sexy si ..mai discutam despre altele dupa ce ne vedem.
Asa mi-ar parea toata lumea multumita.
Sunt destul de convinsa ca gandesc bine si nu gresesc.dar totusi.voi ce ati face?

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Poti sa gandesti cum vrei dar daca iti place tipul o sa trebuiasca sa-ti misti putin fundul si sa faci ceva ca altfel si-o gaseste pe alta care e constienta ca nu e singura fiinta cu sani de pe planeta.

Chestia importanta e sa te asiguri ca nu ti se vede fata in poze..in rest poti sa-i trimiti si o poza cu cervixul ca si daca o trimite cuiva nu stie nimeni ca e al tau. Treaba se aplica si la restul organelor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu trimite așa ceva. Se ajunge la aiureli nedorite. Fă-te că nu ai auzit.

| Sofer a răspuns:

Daca nu ai forme, nu are rost sa ii trimiti poza mai deocheata.

Răspuns utilizator avertizat
| Denisa0954 a răspuns:

Ai gandit o foarte bine. Nu e ok
Dacă lui ii place, asta e, nu trebuie sa i trimiți avand in vedere Ca il stii de putin timp

| Clytia a răspuns:

Ți-aș spune ca nici pe viitor să o faci, chiar dacă veți fi împreună. Dacă să zicem că v-ați despărți, poza aia e posibil să ajungă la mai multă lume.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Un singur cuvant: NU.