| ralucka a întrebat:

Hei TPU vreau raspuns urgent. Mai de mult mi-am sters contul de hi5 iar acum cand ma loghez se logheaza dar daca dau pe profile imi zice Access Denied
You are not allowed to access this page. inainte ma intreba daca vreau sa reactivez contul. cum fac?

2 răspunsuri:
| Denyuzzu a răspuns:

Cred ca de la pogina de start -> cont si acolo ar trebui sa scrie ceva de genul "reactiveaza-ti profilul de hi5". Succes!winking

| korynna_4355 a răspuns:

Buna,si eu am patit la fel.trebuie sa completezi un formular celor de la hi5 la adresa asta:

http://server.iad.liveperson.net/....../escalate! PAGETYPE

in formular scrii mailul tau prima oara, numele, la tipul de abuz dai "other reason" si scrii acolo unde zice sa descrii ce ai patit scrii asa :

When I want to sign on hi5, logs and if I go on my profile page says "You are not allowed to access this page." Help me please. Thanks.

Asa am scris si eu. In maxim 24-48 de ore ei iti reactiveaza hi5-ul si iti trimit email de instiintare. Dupa ce primesti mail poti folosi hi5 la fel ca inainte. funda?