| SweetySweet a întrebat:

Am o problema cu Hi5-ul. Acu cateva luni l.am sters. Azi am vrut sa il reactivez dar nu ma lasa, imi scrie asa:
Access Denied
You are not allowed to access this page.
De ce? Nu il mai pot recupera inapoi daca l-am sters odata? Am incercat si cu alte conturi dar nu merge.(conturile erau active)
Funda cine ma ajuta! Ms!happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca l-ai sters /anulat ce vrei sa mai recuperezi? S-a sters si din serverele HI5 contul tau! Fa-ti alt cont aici:
HI5 - CONT NOU - http://hi5.com/friend/registration/displayRegistration.do
Din contul vechi nu mai ai ce recupera! Bafta!