| Naomi16 a întrebat:

vreau sa intreb baietii.baietilor fumatori le plac fetele nefumatoare? sau ei le accepta doar pe acelea care au acelasi "hobby" ca ei? adica conteaza asa de mult daca fata este nefumatoare? funda.pot sa raspunda si fetele

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Evident ca... NU! Daca cei doi se plac, mai conteaza daca fata fumeaza sau nu, in orice caz fata poate avea probleme de la fumul de tigara, insa nu, nu conteaza. Cunosc multe cupluri in care partenerul este furmator si partenera ne oh go on

2 răspunsuri:
| TwlGirl a răspuns:

Pt fete ar conta asta? Nu.
Exista si cazuri mai rare (ca doar e la moda sa fumezi) unde baiatului nu ii se pare frumos ca o fata sa fumeze.
Acuma depinde de baiat, de exemplu iubitul meu fumeaza de anii buni dar pe mine nu m-ar lasa sa ma ating de o tigara. Iubitul celei mai bune prietene a invatat-o sa fumeze... acum depinde de caracter. Dar nu-i scris nici unde ca fumatori cu fumatori si nefumatori cu nefumatori

| December a răspuns:

Eu sunt nefumator big grin, dar ma gandesc ca nu ar avea ceva impotriva. In schimb unele fete s-ar putea sa nu suporte prea bine fumul de tigara. In plus am auzit fete care spuneau ca e dstul de nasol cand te saruti cu un fumator si tu nu esti. Si sincer le inteleg happy.