| Alexandra_4047 a întrebat:

Vreau sa va rog sa fiti seriosi. daca nu cer prea mult. Povestea mea incepe cam ciudat.Eram cu o prietena in oras.si am chemat un prieten,, nou". Era tipul pe care il placeam dar nu ne vazusem pana atunci.Eu ca sa il impresionez am baut putin cam mult (stiu ca am gresit, nu va luati de asta, ca nu asta e baiul). nu am dormita acasa in acea seara, am dormit la prietena respectiva... el m-a adus acasa dar pe drum ne-am tot sarutat (la cererea lui)El a facut asta pentru ca ii era teama ca nu voi fi cu el...in fine noaptea a trecut si m-am combinat cu el si tot asa.Am avut o luna de relatie dar problema e ca nu ne-am mai vazut de atunci, nu aveam timp.ba eu, ba el, ne-am desp, ne-am impacat si am reinceput relatia.Scoala incepuse dar iar nu aveam timp (el invata dupa-amiaza eu dimineata) si acum ne-am desp si se pare ca el chiar nu mai vrea sa ne impacam. Faza nasoala e ca nu pot sa ma gandesc la altcineva. el e singurul la care ma gandesc absolut TOT timpul.Nu stiu ce sa fac sa ma impac din nou cu el! va rog un sfat! Funda! :* P. S eu am 13 ani el are 16

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Hey:*! Daca nu aveti timp sa va intalniti in timpul scolii, va intalniti in weekend.ca sa-ti demonstreze ca te iubeste si-ar face timp de tine; x! Daca a vrut sa va despartiti nu stiu daca mai poti face ceva momentan, insa poate in vacanta va veti impaca[avand mai mult timp sa va vedeti]. Intreaba-l care este problema despartirii si discutati astfel incat sa o remediatiwinking!

8 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Sfatul meu este sa il uiti pentru ca...gandeste-te ca la varsta lui e ca o albina vara care umbla din foare in floare. Daca e ceva ce il intereseaza pe el, atunci acel ceva are de la 16 ani in suswinking

Si chestia cu sarutatul ala...nu a fost ceva serios.A facut-o doar pentru ca a putut si nu pentru ca simtea ceva pentru tine.
Asa ca,ma repet, uita-l (nu de alta, dar iti dauneaza in ceea ce faci zi de zi)

| Alexandra_4047 explică:

Nu sunt eu cea de la avatar

| crissz a răspuns:

Nu cred ca asta e o problema grava, va puteti vedea in wekeend nu? Incearca si vorbeste cu el, explica-i toata situati si poate o sa inteleaga. Daca va dori sa fiti impreuna o sa fiti!

| EllaBella11 a răspuns:

Pai. In primul rand intreaba-l motivul despartirii. In al doilea rand ati putea sa va intalniti la mall sau oriundealtundeva si vorbiti. Si in ultimul rand spune-i cat de mult il iubesti! Daca chiar il iubesti se va intoarce la tine.
SUCCES :**! FUNDITA?

| omuleatza a răspuns:

Daca acum ai 13 ani cat aveai cand te-ai "combinat" CU EL?!?!?!; o; o; o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cu 3 ani mai mare ca tine? mai facut fericita...nu conteaza.e o poveste frumoasa si ai putea sal convingi, spunandu-i ca aveti timp in weekenduri, sau poate mai aveti si cateva ore libere prin timpul saptamanii(la mine mereu se ivesc)i care sa puteti iesi. sper sa fiti din nou impreuna:*

| Constantin_Dani_1995 a răspuns:

Esti mica nu sti ce inseamna sa iubesti

| grimi a răspuns:

Esti mult prea tanara ca sa te "legi" de un baiat in felul asta. pe arcursul vietii o sa ai multe dezamagiri dar si impliniri, iti garantez. mergi mai departe si uita-l.