| cristina_7025 a întrebat:

Hei`! TPU xD de ceva timp am o stare mai putin palcuta...s.au strans mai multe probleme + k dupa despartirea de prietenu` meu dupa o luna am cunoscut pe cineva cu care ma inteleg bine vb radem.problema e ca sunt cam derutata cand sunt in prez lui ma cuprind niste fiori si imi doresc din suflet sa fiu k el, dar cand ajun acasa, stau si ma gandesc parca nu imi mai doresc acelasi lucru, am niste schimbari de stari bruste, dintr`o data ma intristez si nu stiu parca nu mai sunt eu, cei din jur imi reproseaza chestia asta k nu comunic, ca dc sunt abatuta...ma puteti ajuta k niste sfaturi va rog frumos straight face

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil te simti din nou singura cand ajungi acasa si ai teama aia in suflet ca se va repeta,, istoria,, ...fruntea sus si fi optimista

| cristina_7025 explică:

Da este si chestia k uneori ma simt singura cand ajung acasa...dar ce sa fac in privinta lui, sa ii dau "apa la moara" sau sa stau in banca mea