| CristinaAlice466t a întrebat:

Hei utilizatori TPU. Am o mare nelamurire, pe data de 3 august, am avut un contact sexual protejat, iar menstruatia trebuia sa vina pe data de 18 august, dar astazi dimineata, cand m-am trezit, am observat o scurgere pe lenjerie, semana foarte mult cu menstruatia, dar au fist foar cateva picaturi si atat. Revenind la menstruatia mea, pe 18 trebuie sa imi vina, dar nu aveam durerile de spate, sau ale sânilor. Am pus totul pe seama stresului, abia m-am angajat, si este foarte obositor pentru mine care aveam o viata foarte lejera. Programul este unul foarte lung, somnul foarte putin, mesele sunt sarite, si am pus acum totul pe baza stresului, dar sangerarea asta ma da putin peste cap. Este posibil sa fie vreo sangerare de implantare?

3 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

Du-te la un doctor, sau e din cauza igienei baiatului

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Otto19):

Dai nişte sfaturi... Să-ţi trăiască! Expert sexolog eşti!

| NicoletaSimina a răspuns:

Un control ginecologic amanuntit nu ar strica.Riscul de a-ti intarzia menstruatia se datoreaza faptului ca esti stresata.Nicidecum nu este vorba despre o sarcina, doar daca s-a rupt prezervativul.Este posibil sa ai un dezechilibru hormonal. Sper ca te-am ajutat! Multa sanatate!