| MitziVreauMancare a întrebat:

Hei.
Va rog a imi spuneti cum sa cer iertare la fostul meu iubit care nu ma mai suporta pentru ca am crezut pe cineva ca fostul m-a injurat.
Multumesc.

1 răspuns:
| Sofia08 a răspuns:

Salut. Nu e greu sa ceri iertare de la cineva mai ales daca chiar iti doresti asta si iti pare rau. As spune sa-i propui va intilniti, sa-i explici situatia care s-a creat si sa ii ceri sa te ierte. Nu cred ca n-o va face, nu e ceva atit de grav ca ai avut incredere in vorbele cuiva.Succes!