| Kidutsaa55 a întrebat:

big grinSalut.Am avut ora de matematica la un baiat in clasa. Apoi a venit m-a intrebat ca ce fac si ca cum mai e cu fostul iubit. Apoi o colega tot spunea ca mi-a stat foarte bine cu el impreuna.El incepea sa spuna chestii urate adica o injura.Si a iesit unpic din clasa si colega de banca a inceput sa dea in mine si a venit baiatul de care imi place si iar a injurat-o. Spuneti-mi parerea voastra.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este o vorba: spune-mi cu cine umbli, sau ce prieteni ai, ca sa-ti spun cine esti.

| pursisimpluAlex a răspuns:

O clasa de petarde in primul rand aia a dat in tine o distrusa iar el mare smecher ce-a facut a venit si a injurat-o si tu care sunt sigur tea impresionat asta ca a injurat o fata. urmatoare esti tu stai linistita daca te incurci cu el.bft

| simonikxd a răspuns:

Poate el batea apropouri deci vezi ce are de gandbatting eyelashes Funda ^.^

| Kidutsaa55 explică:

Azi am iesit in pauze...si el era in fata mea s-a uitat la mine dupa aceea eu mam grabit sa ies mai repede.Shi totusi cum sa ii spui la o fata mosisa micinails?(acea fata care a dat in mine)