| teoeo a întrebat:

Hei. Viata mea e foarte ciudata si am iarasi nevoie de ajutorul vostru.
Deci mi-am prins iubitul înșelându-mă cu sora mea vitrega. Am plecat cat mai departe si am ajuns in partea rau famata a cartierului. Stiam un loc "secret" unde nu erau sanse prea mari sa fiu deranjata. Dupa mult timp de stat singura in ploaie (era cat de cat acoperit dar. ) a venit un fost "tovarăș". Fuse iubitul meu când eram mai mica 13-15 ani, el era cu aproape 2 ani mai mare, nu ma iubea, dar voia sa profite de mine, eu având o idee de a rămâne virgina pana la 18 ani ii refuzam propunerile de a face sex. In rest el ma influenta din multe puncte de vedere :ma apucasem de fumat, bautura, droguri. Am rupt orice legatura cu el când a facut rost de un drog foarte puternic "respiratia diavolului" pentru a ma influenta (doar mirositul acelei flori te transforma in marioneta, darămite sa fie fumat cu alte droguri ). Ma chemase la o el ca avea" marfa" noua. Dependenta fiind de "marfa" dar si de el am mers fără sa bănuiesc nimic. Stiu ca am fumat apoi m-am trezit la spital. Am lesinat, s-a speriat a chemat un prieten, mi-au luat pulsul, au crezut ca sunt moarta, m-au scos afara din apartament si din bloc si m-au lăsat la 2 străzi distanta in mijlocul drumului. Am stat in coma 63 de ore de când am ajuns la spital.
Acum nu mai aveam nici o treaba cu el. Dar totusi i-am povestit toate cele întâmplate. El m-a ascultat, m-a linistit, m-a încălzit si am mers la el acasa. "Iubitul" meu ma tot suna si insista pana când amicul meu s-a enervat si s-a certat cu el la telefon destul de mult.
Mi-a dat niste haine uscate si m-am culcat in sufragerie. Dimineata eram linistita pot spune chiar fericită. M-am dus la el in camera,nu se trezise, mă urc in pat si mă culc cu capul pepieptul lui. El se trezeste si s-a mirat ca eram acolo. Dar nu zice nimic. Înțelesesem ca si el are nevoie de cineva ( ii murise mama in urma cu câteva săptămâni).
Involuntar îl sărut scurt. Dupa un minut in care nu a zis nimeni nimic s-a rotit peste mine si m-a sărutat. Usor, usor am ajuns la sex. Nu îmi pasă de nimic, eram fericita. Seara am plecat acasa, mi-am facut un mini bagaj si am plecat acasa la o matusa care era plecata din tara.
Pastele a fost unul frumos, sora mea a plecat la parintii ei biologici, aveam o singura problema, ma gândeam la el tot timpul.
Luni m-am dus si i-am lăsat un bilet in usa cu numărul meu sa mă sune ca sa ne vedem.Marti seara mă suna ca vrea sa merg la el. M-a asteptat cu un trandafir(lucru foarte ciudat venind din partea lui)
Am facut sex si am vorbit toata noapte. Am avut si o cearta cu"Iubitul" meu ca sa ii mai dau o sansa., îmi spune ca drogatul acela nu ma merita, ca sunt mai matura, sa iau o decizie, sa nu las drogurile sa gandesca in locul meu. Dar când am îi spuneam că sunt destul de matura sa iau o decizie si ca vreau sa stau mai bine cu acel "drogat" sincer decât cu cel ce ma minte si ma inseala cu propria mea sora. Încearcă sa mă sărute fix când amicul meu venise sa mă ia azi (joi) de la scoala. Si a vazut când m-a sărutat. M-a umilit, si acum nu stiu ce sa fac. Reusisem sa îmi fac amicul de care eram îndrăgostită de mult timp sa vina pe drumul cel bun si acum "iubitul" meu strica tot.
Viata mea nu mai are rost. Sunt distrusa, nu stiu ce sa fac. Am nevoie de ajutor.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-ai axa pe scoala si le-ai da pauza baietilor, ar puta sa-ti fie mult mai bine.
Prea multa drama pentru o adolescenta!

| mihai69 a răspuns:

Chiar că ai nevoie. De psiholog ai auzit?

| OldSoul a răspuns:

Chiar ca viata ta nu mai are rost daca orice nimic sta in calea fericirii tale, iar tu nu poti trece peste el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O-ho,timpul ma preseaza, astept o recenzie!

| armand69 a răspuns:

Ai imaginatie, mai lucreaza la stil

| Andrei101010 a răspuns:

Cati ani ai?

| Pandix12883 a răspuns:

Scuze ca te intreb dar cati ani ai?

| teoeo explică:

Multumesc mult de ajutor. Chiar "ma bucur" ca viata mea este luata in serios.

| teoeo explică:

17 (18 fără 3 luni )