| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutorul vostru. Sora mea si-a propus ca de craciun sa vina cu iubitul ei acasa si sa petreaca craciunul cu noi. Nimeni din familie nu il cunostea pe iubitul surorii mele, si am ramas muti cand l-am vazut. au venit cu cateva zile mai devreme de craciun, si pot spune ca iubitul surorii mele ma iubeste mai mult ca pe ea laughing. adica, m-am atasat super mult de el, e ca fratele meu. si ieri au plecat. Dar, cand am ajuns acasa si am vazut ca, casa e goala, mi s-a facut foarte dor de ei si as vrea sa ma duc la ei la Iasi. EU sunt din Suceava, si nu stiun cum sa le spun alor mei ca sa ma lase. Cum ar trebui sa le spun ca sa fiu sigura ca ma lasa?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le spui ca te duci la sora ta.Ce este asa de greu? Dar cred ca iti cam place de el din cate presimt.

| OnuOnulică a răspuns:

Le spui ca vrei sa vorbesti cu prietenu surori tale si ca te-ai indragostit de el.

| Satango a răspuns:

Bună!

Cum adică te iubeşte mai mult decât pe ea? E vorba de o relaţie de prietenie sau una de iubire între voi? Din parte cui vine asta? Oferă mai multe detalii înainte să ceri parerea TPU.
Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Ma iubeste ca pe o sora.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sigura?

| JucărieLEGO a răspuns:

Mda...stai dracu in banca ta!

| utilizatorulDINumbra a răspuns:

Buna
interesanta poveste

eu zic sa le spui ca ati devenit prieteni buni si ca ai vrea sa mergi sa il vizitezi cateva zile

bafta!

sarbatori fericite!