| Abbyka23 a întrebat:

Hei. Voi daca ar fi sa alegeti intre doi baieti, unul cu care esti deja si unu cu care ai vrea sa fii dar e mai departe, pe care l`ati alege?

Răspuns Câştigător
| puiutzz27 a răspuns:

Am fost pusa si eu in asemenea situatie... l-am ales pe cel cu care imi doream sa fiu. si l-am lasat pe cel cu care eram deja de 1 an jumate. Dar nu a durat mai mult de 2 saptamani si am alergat iar in brate la ex-ul. Depinde de sentimentele tale... dar daca ti cu adevarat la cel cu care esti deja eu te-as sfatui sa nu renunti asa usor doar pentru un moft sau pentru o curiozitate. Nu merita!

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ti la vreunul? Dupa asta trebuie sa te ghidezi.

| elasexygagica a răspuns:

As face un threesome love struck

| BlancaFantasma a răspuns:

Cel cu care sunt deja.nu se stie ce relatie poti avea cu cel care e departe.

| raisa1993maria a răspuns:

L-as alege pe cel pentru care simt ceva, la care atunci cand ma gandesc imi apar "fluturasii" aia in stomac, as alege baiatul care e mai aproape de mine si care e mai matur, cel care e mai aproape de mine

| BomBonika_9617 a răspuns:

Eu una as sta cu cel care sunt acum, pentru ca el poate chiar tine la tine iar tu iai putea ranii sentimentele:pe cel care e departe crezi ca o sa te"iubeasca"devil) fii serioasaoh go on...tu alegitongue

| nesuferit a răspuns:

Pe mine

| iflirius a răspuns:

Buna!
Eu l-as alege pe cel cu care ma inteleg mai bine...ma simt mai ok im preajma lui dar bine inteles pe care il iubesc mai mult! funda? :d

| AlexIronIc a răspuns:

Nu te risca. o sa iti treaca cu celalalt... decat sa te desparti si sa te combini iar, o sa fi luata de curva.

| Wyatt_Ryan_1991 a răspuns:

Daca ar fi sa alegi intre 2 baieti alege-l intotdeauna pe al-2lea, pentru ca daca l-ai fi iubit pe primul n-ar mai fi existat un al-2leawinking