| anonim_4396 a întrebat:

O fata care nu s-a sarutat niciodata sau una care deja a facut-o? Daca ar trebui sa alegeti una dintre cele doua ca partenera, pe cine ati alege, baieti?

22 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu siguranță pe tine.

| ROB3RT89 a răspuns:

La varsta mea nu pot sa stau cu minore, cele trecute de 16-18 e putin probabil sa nu aibe mici experiente intime si tu vorbesti de sarut.
Cu ani in urma nu era asta un criteriu de selectie si chiar nu ma deranja, alegeam orice!
Nu e prima oara cand pui o intrebare de genu.
Nu cred ca te va respinge pentru ca esti la prima experienta in ceea ce priveste un sarut.
E cazul sa te gandesti la lucruri mai seriose!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica serios, nu e ca si cum m ar oprea pe creier si are nevoie de experienta ce naiba...

| RAY a răspuns:

Nu asta conteaza, si sinceritatea, seriozitatea, intelegerea

| mentholinks a răspuns:

Pe aia mai frumoasa si mai desteapta care ma iubeste.

| username1053847 a răspuns (pentru mentholinks):

De ce toti uratii ca tine vor frumoase?

| mentholinks a răspuns (pentru username1053847):

Intreaba-i pe ei nu pe mine. Eu am spus ce mi-ar placea mie. Daca sunt urat asta nu inseamna ca nu pot sa-mi doresc ce-mi place. Ca nu voi avea asa ceva e alta chestiune.

| username1053847 a răspuns (pentru mentholinks):

Soooo fucked up

| MihaiNicu23 a răspuns:

Depinde si de fata, dar de cele mai multe ori as alege o fata care nu s-a sarutat niciodata.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pe aia care stie sa lege doua vorbe.

| Pool77 a răspuns:

A doua.

| drutzix a răspuns:

Puteai spune daca vrem una cu experienta sau fara si era mai interesanta intrebarea laughing.

Sunt mai multe criterii pe care sa le treaca o fata dar nici unul nu are legatura cu faptul daca s-a sarutat sau nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe aia opusa tie. Categoric!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi e indiferent, dar dacã sa mai sãrutat conteazã si când a fost ultima datã, nu vreau sa gust si din saliva altuia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai donsoara Victoria, aprinde si tu lumina la tine acolo sus.
Ce ar trebui sa conteze la o femeie? Pe ce pune gura sau ce scoate pe gura?

| munteanuionvictor a răspuns:

E mai interesantă cea fără experiență.

| Xelon a răspuns:

Pe aia care nu s-a sarutat niciodata, categoric!
Ti-am inveselit ziua?

| DroIja a răspuns:

Mi-a venit o idee! Ca să putem împărți userii de pe acest site în categorii de vârstă, am putea pune întrebări de genul... cine e cu mine?
I mean, așa cum avem întrebări pe categorii, putem avea și categorii de vârstă la useri. (Nu mă întrebați la ce ne-ar folosi.)

Uite, de exemplu la întrebarea asta majoritatea care au răspuns (inclusiv cea care a pus întrebarea) au sub 12 ani. Hai s-o ținem tot așa: o fată cu dinți de lapte sau una căreia i-au căzut deja primii dințișori? Pe care ați alege-o?

| LilPeep a răspuns:

Pe cea virgina of course

| Ymela a răspuns:

Fiecare lucru are in inceput deci Nu te teme de primul sarutbig grinaca el ia initiativa si va simtiti Bine o sa fie placut si frumos; Nu trebuie sa te simti complex sta ca Nu Ai sarutat niciodata si va fi ceva special happy

| Luoar94 a răspuns:

Parerea mea sincera este nu conteaza mai deloc chestia asta legata de sarut, conteaza mult personalitatea fetei, felul in care se comporta, felul cum gandeste, perceptia pe care o are asupra lucrurilor, intelegerea respectul, dialogul laughing, chestia cu sarutul vine. ( Chiar si daca ea nu a mai facut-o pana acum, totul se schimba in numai o secunda).

| DavidProGamer a răspuns:

Pentru mine nu conteaza daca fata pe care o iubesc s-a sarutat sau nu, pentru mine conteaza sa ma iubeasca/placa si ea pe mine. Intelegi tu de exemplu: un baiat si o fata se plac foarte mult iar baiatului îi plac fetele care s-au mai sarutat si o intreaba pe iubita lui daca s-a mai sarutat, iar ea zice ca nu si baiatul o paraseste. Nu merge asa. Sa sti Victoria nu conteaza daca fata s-a mai sarutat sau nu, si daca vrei sa saruti un baiat nu te teme, imbarbateaza-te si incearca sa nu dai greş daca nu ai mai sarutat niciodata.