| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Voua vi s-a rupt vreodata prezervativul?laughing Ce s-a intamplat? Fundita

7 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Da.

| Ellaabcd a răspuns (pentru buzeduulci):

Si ce s-a intamplat?

| buzeduulci a răspuns (pentru Ellaabcd):

Am luat pilula de a 2a zi.

| Sociopat a răspuns:

Prima partida si s-a rupt.M-am basit in ultimul hal cand am vazut.Din fericire n-am apucat sa "finalizez".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu mi s-a intamplat, dar i s-a intamplat tatalui tau si ghici ce? Exact, dupa noua luni ai venit tu pe lume. Noroc ca fac astia prezervative de proasta calitate ca altfel erai doar un ovul nefecundat care era infasurat in tamponu' maica-tii si aruncat intr-un cos de gunoi.

| MiruD a răspuns:

Nu se intampla nimic daca ti se rupe prezervativul. Doar daca o faci cu prezervativ, ejaculezi in ea, si in momentul ala se rupe, si se va scurge sperma. Dar daca se rupe si nu ai apucat sa ejaculezi, nu are nimic.

| Moriis a răspuns:

Da si nu s-a intamplat nimic pentru ca nu am ejaculat.