| anonim_4396 a întrebat:

Hei, vreau sa stiu cand prietena imi trimite imagini din alea cu un cuplu cand sunt in pat amandoi, aproape in fiecare zi trimite si zice cat de dragut etc, ea ar vrea sa se culce cu mine, cam ce ar vrea ea? multumesc!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ai mincat azi de scrii asa? Ai exagerat cu porcul?laughing Te rugăm reformulează toată intrebarea, ca să poti primii un răspuns adecvat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa iti dea de inteles.

| ywar a răspuns:

In primul rand eu cred ca esti un mare analfabet ca aproape toata generatia de 18-25, 26, utilizatori de facebook, whatz up sau mai stiu eu ce forme inumane de comunicare. Maine poimanine parca te vad pe strada stropind la semafor cu o masina bengoasa pe cineva. Si atunci nu iti vine sa o bagi in aia ma-si de viata cu forme de existenta ca a ta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori vrea sa se culce cu tine ori nimic..Incearca sa te exprimi mai bine ca poate unii nu inteleg

| Lorde92 a răspuns:

Ce? Mai bine ai invata limba romana si cum sa formulezi propozitii ca sa te putem intelege...