| DarkOrbitMoon a întrebat:

Imi place de un baiat. El imi zice mereu ca ii sunt draga, ca ma place, ca arat superb, ca de abia asteapta sa ma intorc in orasul in care sunt la facultate. Dar cu toate astea imi spune si ca culca aproape in fiecare noapte cu vreo fata, ca inca o iubeste pe fosta lui prietena si ca o va iubi mereu, ca ar vrea sa se impace, dar nu se poate.
I-am spus ca daca face asa sa nu-mi mai scrie, sa ma lase in pace si sa ramanem prieteni. Mi-a raspus ca el nu poate sa fie prieten cu o fata de care se simte atras, in alta zi mi-a spus ca daca o sa fim prieteni vom fi de nedespartit. Ce vrea sa insemne asta? Ce vrea de la mine? I-am explicat ca nu sunt genul de fata care sa se culce cu cineva cu care nu are relatie. Mereu imi zice "Nu vreau sa fac asta, nu asta urmaresc, nu e vorba de asta."
Atunci despre ce e vorba?

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E posibil sa te vada ca pe o tipa cu care ar putea aveao relatie dar eu nu m-as baga. O fi ok la inceput dar pe parcurs e posibil sa revina.

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cate ne-ai scris mai sus, ica mai esti prietena cu el?
Chiar nu-ti este calr ce vrea de la tine?
Cati ani ai tu ferita? 11-12ani?
Cum puii mei nu-ti dai seama ca asta este un afemeiat pana in maduva oaselor, cand iti spune clar ca se culca cu una si alta?!
Daca vrei sa fii una din zecile care-i trec prin madular, du-te fetita si satisfa-i placerile, adr nu te astepta la sentimente si rasplata pentru asta, ca de la asa curavri, nu vei vedea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intentia lui chiar daca nu este declarata cu ''subiect si predicat'' este una singura si anume cea de a te convinge sa accepti sa intretineti contacte sexuale si de asemenea de a-si realiza si satisface dorinta privind atingerea ''obiectivul'' ca si tu sa faci parte si sa devii ''una oarecare'' dintre numeroasele sale cuceriri. Daca inca nu esti pe deplin convinsa de adevaratele sale intentii, ar fi indicat sa-ti deschizi mult mai bine nu ochii, ci... mintea. big grin

| SG1995 a răspuns:

E evident ca asta urmareste, chiar daca minte, comportamentul lui il da de gol, vrea doar sex de la tine.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ii eşti dragă şi de aceea vrea să ţi-o pună. Are cuceriri tocmai datorită sincerităţii lui. Femeile când aud că un bărbat încă ţine la o fostă e incitata, întărâtată să îl convingă că ea e mai specială ca fosta... Şi aşa ajunge în patul lui.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Astfel de oamenii as omorî eu daca as avea acest drept.El doreste doar sa întretină relatii sexuale cu tine si sa te foloseasca drept obiect ce produce placere! Nu te lasa influentata de minciunile lui si orientează-te catre alt băiat care poate simte ceva pentru persoana ta si care are ochi doar pentru tine.Nu fi prada acestui pungas, si ia masuri asupra lui.

| DarkOrbitMoon explică (pentru FoxyM):

De ce sa se culce cu mine cand are atatea fete?

Răspuns utilizator avertizat
| FoxyM a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Ca este o satisfactie sa aiba o listă mare cu fete care au fost... de el. Poate tu esti "cuminte"si el vrea cumintenia ta. Sper ca ai inteles. Bărbatii se considera niste zei care pot avea ce isi doresc oricand si oriunde.

| DarkOrbitMoon explică (pentru FoxyM):

Da, sunt mai "cuminte", chiar mi-a si spus sa rămân așa...
E aiurea pentru ca eu il plac si stiu ca vrea sa își bata joc...

| Gal124 a răspuns:

Ia uite un mic pui de gigolo, oare acest zeu al cuceririlor nu vrea sa ne dea si noua muritorilor de rand niste sfaturi cum sa ne culcam macar 'aproape in fiecare seara' cu o alta tipa? E clar ce urmareste nu vrea o relatie dar vrea sa te bage in pat e decizia ta ce faci mai departe.

| DarkOrbitMoon explică (pentru Gal124):

Inteleg ce urmareste, dar nu inteleg de ce imi zice ca se culca cu fete sau ca inca o iubeste pe fosta lui prietena...nu era mai logic sa taca, sa ascunda adevarul?
Mi-a zis de mai multe ori ca i-ar placea o relatie cu mine.

| SG1995 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Te vede ca o amica, desi nu cred ca vrea mai mult, acum e decizia ta daca esti de-acord sa o faci cu el si sa ramaneti doar amici.

| Gal124 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Incearca sa iti dea falsa impresie ca vezi cine doamne e el mare cuceritor, incearca sa te atraga cat mai mult sa te bage si pe tine in pat nimic mai mult, iti zic sincer daca la orice fata cu care am vorbit eu i-as zice ca vai cate am 'troznit' eu sau cu cate fete m-am culcat m-ar baga inapoi de unde am iesit si adio!

| DarkOrbitMoon explică (pentru Gal124):

Înțeleg ce zici. Dar după ce s-a culcat cu o fata a ieșit afara sa se plimbe, in timpul asta m-a sunat pe mine sa îmi zică ca-i sunt draga si ca ma vrea.
Nu înțeleg de ce face așa, ce fel de băiat e, ce vrea de la mine când are atatea fete, iar eu nu ma culc dintr-o data cu cineva...

| Gal124 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Hai sa iti zic eu altceva, nu mai pune tu boticu la tot ce zice el, daca maine iti zice ca are 5 cadane care ii fac vara vant cu o frunza de palmier tu crezi? Ia lasa-te dusa de val cu el pana ajungi in pat si poate atunci cand vezi ca nu e in stare sa faca nimic realizezi cu cate fete s-a culcat el de fapt.

| unicorn342b a răspuns:

Eu cred ca e genul de tip care crede ca poate avea orice fata. vrea sa te foloseasca, nu vrea o relatie.
sau se intampla sa fie ca in majoritatea serialelor sau filmelor, sa te minta ca te iubeste si chestii de genul doar pentru ca a pus un pariu cu un alt baiat
parerea mea...