| Radandam a întrebat:

Hei! Vreau sa va cer o părere. Vorbesc cu o fată care este la medicina dentară anul 4, iar eu sunt la alta facultate anul 1.Credeti ca va merge relația ținând cont de vârsta? Fata cred ca ma place, adică mi-a răspuns de 2 ori la story-uri și am vorbit în privat...cauta sa se bage în seama cu minelaughing) Faza este ca probabil va fi și o relație la distanta dacă intru în relație cu ea, adică o sa ne vedem mai rar și îmi e teama sa nu ma însele cu altul pe acololaughing Credeți ca fetele de la medicina sunt mai cuminți? Adică eu genul asta as cauta, sa nu fi avut multe relații înainte. Aștept păreri voastre. Orice răspuns e bine venit! Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu contează unde e fata. Când ești într-o relație și vrea te însele. O va face laughing dar nu te gândi la asta.

| Goete a răspuns:

O intrebare... Tu ca student in anul I, presupunand ca nu esti doar tocilar si ai o anumita gandire logica, crezi ca exista o diferenta de varsta de X zile pentru ca relatia sa poata functiona?
Sau ai pus intrebarea intr-un moment de beție?

| Crackman a răspuns:

Nu conteaza ce face, cum este

| alexalx1234 a răspuns:

Fete cuminți nu există. Poate să aibă deja un iubit, cum au toate fetele acum. Toate sunt luate. Și nu puteți fi în relație dacă nu vă cunoașteți.

| Anonim53220 a răspuns:

Am avut si eu faze cu "se baga in seama". Ma chema sa ne plimbam prin liceu, la magazin dupa, prin oras, imi scria, povesteam mult, redeam non-stop etc. Cand i-am zis ce simt pentru ea a fost esec total. Ai grija, nu pune sentimente

| LilWatamaloon a răspuns:

Relatiile la distanta sunt putin tricky, dar am avut si eu o astfel de experienta, am comunicat prin diferite moduri, pe internet, pe mess, pe Instagram si chiar am facut si video call pentru a ne vedea din cand in cand.Iti sugerez sa fiti cat mai comunicativi si sa discutati despre orice subiect de la chestii triste la lucruri serioase si astfel, puteti avea o relatie de suflet pana va revedeti din nou fizic.