| PopperAdy7 a întrebat:

Heii All! :]

Am o intrebare.
Cei din filmele porno, cum pot rezista asa mult fara sa ejaculeze nimic? :O

Cred ca daca as fi in locul lor as ejacula cam repede straight face.

Care e. magia? laughing

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Magia ..cum o numesti tu e ca in primul rand unii folosesc pastile si in al doilea o scena este filmata in mai multe momente/zile. Nu filmeaza continuuwinking Isi dau drumu, au pauze si continua de unde au ramas

3 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Pe langa injectii si pastile pentru o scena de 15 minute se poate filma ore intregi
chiar daca nu rezista mult se face la montaj din mai multe scene una singura si de durata

| EckoTM a răspuns:

.Cei din filmele porno iau medicamente si de abia rezista 30 minute maxim

| Marian_TUrcin_1993 a răspuns:

SALL! Magia e ca sunt dopati, la modul ca iau nu stiu ce pastile si pot rezista atat.