| LucianR a întrebat:

Cum reusesc actorii din filmele pornografice sa nu ejaculeze repede?

10 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Bârfele spun că durează cam 10 minute o partidă de sex.De-asta-s românii așa triști, domle.

| VadTot a răspuns:

Sunt ferm convins ca aproape ca nici nu mai simt o asa mare placere si cu atatia linga ei si camere de filmat sunt ferm convins ca sunt ca niste robotei sexuali!
multumit?
si inca ceva tu crezi ca o scena o filmeaza din prima? Cine stie din cite parti si parti este filmat un intreg film!
adica crezi ca gata da drumul la camera si incep motoarele sa mearga!?laughing)
multumit?
totusi vroiam sa ti spun ceva dar nu vreau sa te jignesc dar daca ai probleme cu ejacularea prematura as putea sa ti dau cateva sfaturi daca de fapt asta te interesa!
numai bine!

| Sara2 a răspuns:

Ia anumite medicamente ca sa le intarzie ejacularea

| FlorinDiablo a răspuns:

Le da anabolizante si rezista si cate 1 ora.

| ioana1704 a răspuns:

Gandeste-te cum ar fi sa fii cu o fata pe care n-o placi, pe scena cu o gramada de ochi care va privesc...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Filmul ala care tu il privesti 10 minute probabil a fost filmat intr o zi intreaga si sunt zeci sau chiar sute de scene editate.

| memonelxd a răspuns:

Http://www.afrodiziace.ro/produse_prezentare_produs.php?produsul=243 china brush am incercat si este bun :) funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mare bagare de seama, totul este de la butoane

| Dana211 a răspuns:

Au antrenament sau opresc scena si dupa ce ejaculeaza o reiau astfel incat a para ca nu a fost intrerupta

| KเĐu540 a răspuns:

Stiu sa isi controleze ejacularea.