| livixd a întrebat:

Heii all vreau si eu o mica parere in special de la voi fetele saptamana trecuta am avut primul contact sexual a fost okei adica nu m-a durut asa de tare precum toata lumea spunea si acum astept sa imi vina stopul si cred ca o sa fiu la mare daca folosesc ob are ceva? sau cum as putea sa il folosesc..nu am folosit niciodata si am inteles ca e mai igenic ca si un tampon si oriunde merg mereu am impresia ca o sa ma patez... funda

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Are instrucțiuni de folosire în ambalaj, citește-le!

| neutrino a răspuns:

Nu cred ca-ti mai trebuie acele obiecte.

| Alcyon a răspuns:

OB-urile pot mari riscul de a face infectii vaginale. Cel mai bine e sa le folosesti temporar, cand te duci undeva.