| Angel_4453 a întrebat:

O intrebare mai mult pentru baieti... voi cand sarutati o fata cum va simtiti?
Credeti ca este un lucru banal, oarecare ca si cum ti-ai lua la revedere sau pentru voi e ceva profund?
funda pentru cel/cea ce imi explica si mie cum sta treaba

Răspuns Câştigător
| An0nim_1112 a răspuns:

Pentru min cand sarut o fata este ceva profund si o fac din dragoste si iubrie fata de aceea persoana...insa pentru multi alti baieti astazi a saruta inseamna ca este "smecher" si cool, de aceea ei saruta asa fara sa simta nimic pentru aceea fata si este doar un lucru banal sa te saruti asa...mai mare ii afectiunea si sentimentul cand saruti o persoana pe care intr-adevar o iubesti. Sper ca te-am lamurittongue

1 răspuns:
| S_6864 a răspuns:

Pai pentru mine unul e ceva profund si sincer ma simt foarte bine.ptr. mine e ca si cum ai fi pe nori sau ceva de genu' [nu stiu sa fiu expresiv]. nu o fac de multe ori intr-o zi ca sa nu devina banal. cand ma intalnesc cu prietena mai mult vorbim si ne distram.