| howsenselessdeathhowpreciouslife a întrebat:

Heii
Am o problema. imi place de un baiat cu care am mai fost impreuna.
Am avut o ceartă subita si eu sunt cea care s a despărtit de el. de atunci nu am mai vorbit. Ne vedem destul de rar pe holuri dar de atunci de cand m am despărtit s a maturizat si s a facut mai frumos.
De mult timp imi place de el, dar ideea este ca atunci cand ne am despărtit inca imi plăcea de el.
Si acm imi place de el dar nu stiu cum sa i spun. pe facebook nu stiu daca sa i dau mesaj.
Nu stiu cum sa i spun ca inca il plac, si am impresia ca si el inca ma place, dupa felul care se uita la mine.
Ajutati ma va rog.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Il opresti si ii spui direct, am observat ca nu ai prietena/iubita si deoarece eu te-am iubit si te iubesc si acum te rog sa uiti ce s-a intamplat fiindca mi-am dat seama ca am gresit. Te-am oprit sa te intreb, tu ma mai iubesti?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sper ca baiatul sa fie destul de istet si sa te refuze

| Broadband a răspuns:

Tu crezi ca el mai simte ceva?
o bauta doua zdravene si pa te-a uitat happy
daca esti fraier stai acasa eu asa spun happy