| YukyTsukiyomi a întrebat:

DAU DUNDITZA Buna, sunt in cl a 7 si am fost combinata cu un baiat dar...ne-am despartit eu inca il mai plac, dar el nu stiu cand eram impreuna dupa vreo2-3 saptamani am avut impresia ca nu ma mai placea si asa era noi nu prea vorbeam.Deci acum cand mai ies afara cu el si preietenii lui fix dar fix in momentul cand ma uit eu la el... el se uita la mine si nu intoarce privirea, eu o intorc.Prietenii mei spun ca s-ar putea sa ma mai placa putin (SPER ) si nu mai stiu cum sa-l abordez mai am impresia ca pretenul lui ma place putin CONCLUZIE: 1)Ma mai place daca se uita la mine asa?
2)Cum il fac sa ma mai placa?
VA ROG AJUTATI-MA URGENTTT ca ies cu el si cu gasca astazi pe la 4

Răspuns Câştigător
| Ofatamisterioasa13 a răspuns:

Te placehappy dar ca sa vezi daca te place pentru ceea ce esti si nu pentru altceva starnestel putin fi mai increzatoare in uh daca se uita la uh nu te mai uita ...fi nepasatoare si vezi cum reactioneazahappy daca va reactiona urat inseamna ca te place mult dar n`a avut curaju sa-ti zic niciodatahappy deci testeaza`l:* baftahappyhee hee!

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu trebuia sa te desparti de el daca nu erai sigura, trebuia sa vorbiti inainte, pentru ca tu inca il placi. S'ar putea sa te placa daca se uita insistent la tine.Ar trebui sa vorbesti cu el despre orice, sa vezi cum se comporta si sa afli daca te mai place.Pai cu gasca e usor, il suni pe un prieten bun al lui, si il rogi sa il ia si pe ala.Succes! happy