| YukyTsukiyomi a întrebat:

DAU DUNDITZA Buna, sunt in cl a 7 si am fost combinata cu un baiat dar...ne-am despartit eu inca il mai plac, dar el nu stiu cand eram impreuna dupa vreo2-3 saptamani am avut impresia ca nu ma mai placea si asa era noi nu prea vorbeam.Deci acum cand mai ies afara cu el si preietenii lui fix dar fix in momentul cand ma uit eu la el... el se uita la mine si nu intoarce privirea, eu o intorc.Prietenii mei spun ca s-ar putea sa ma mai placa putin (SPER ) si nu mai stiu cum sa-l abordez mai am impresia ca pretenul lui ma place putin CONCLUZIE: 1)Ma mai place daca se uita la mine asa?

2)Cum il fac sa ma mai placa?

VA ROG AJUTATI-MA URGENTTT ca ies cu el si cu gasca astazi pe la 4 AM uitat sa mentionez ca acum e combinat crying cu o fata din a 8 si el e in a 7

Răspuns Câştigător
| andreeada a răspuns:

Pai daca a mers odata de ce nu? Incearca sa fi la fel ca atuni cand l-ai cucerit prima oara! Iar daca te place stai calma ca nu va sta degeaba, daca te place fata de clasa a 8-a e ca si uitata! succes!

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pastreaza [dundita] Fundita era mai importanta. dar nu crezi ca e prea repede sa te combini in clasa 7 a?

| papushik_2619 a răspuns:

Pai fa ce crezi ca e bine ca sai dai de inteles ca inca il mai placi.
Privestel din cand in cand(aruncai priviri din acelea cu subinteles)
Incercati sa iesiti mai mult chiar daca o aduce si pe,, noua,, lui prietena
Nu incerca sa ii desparti doar pentru ca tu inca il mai placi.
Este posibil ca el chiar sa o placa pe actuala, dar e posibil si sa vrea sa te faca geloasa.
Cel mai bine ar fi sa va intalniti candva doar voi doi. Tu sa ii spui ca inca il placi si sa vezi ce reactie are si ce va spune.
Nu cred ca ai nimic de pierdut. Daca te place, probabil ca se va desparti de fata de a 8-a si se va combina din nou cu tine.

Sper ca te-am ajutat:d