| Laviy a întrebat:

Auziti, ce naiba aveti cu Justin Bieber? V-a facut ceva? De ce il urati? Canta foarte fain, are melodii faine. Va simtiti importanti adaca ii pociti numele? Lui oricum nu ii pasa...Pana la urma, sunteti doar niste idioti astia care urati vedetele fara motivwinking

Răspuns Câştigător
| Arianaaa33 a răspuns:

Fara motiv?:-sProbabil ca le e ciuda, ca nu au caracteru' lui Justin love struckEu, pur si simplu il adorlove struckcanta minunat!

24 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Mie una nu imi place Justin Bieber dar n-am nimic impotriva lui, are talent isi face meseria.

| Laviy explică:

Maa.Nu-s fana lui, pur si simplu nu inteleg...si pe mine ma dispera unele fane.eu nu sunt fana Justin. Dar ii pociti numele degeaba.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Hwo! Gayber!
Pleaca` de`aici si ia`ti si javra cu tinehappy!

| nekokami a răspuns:

Ai auzit de maynard james keenan?¿ tsc.cred ca nu.Stai sa mai cresti un pic si o sa ai aceeasi parere ca si oamenii cu urechile lipite de cap si nu de altceva(bieber= 0, nul, nu pot sa zic gay pentru ca asta ar insemna un insult pentru gays).

| Lollipopy a răspuns:

Esti avocata lui? si ce treaba are intrebarea ta cu dragoste si sex?

| DAC a răspuns:

Eu nu il urasc, dar nu imi place cum canta si nici de el!
Normal ca lui nu ii pasa, omu' isi vede de treaba si isi face banii pana la urma, ceea ce e foarte bine!
Lumea nu il uraste pe el, lumea uraste "fanele" disperate ale lui care exagereaza foarte mult, fara rost si care cateodata sunt penibile si stresante.

| BoBBy a răspuns:

Nu am nimic cu el, vreau numai sa nu respirebig grin

| xMoTaNeL a răspuns:

Justin Bieber=papusa masculina, vocea facuta pe pc, 1.50 la 17 ani sau cat smantana are. Voua va place de el ca o arde flower power pe beaturi funky cu o voce de pi2da castrata si aia.Dar o sa va treaca cand o sa va mai maturizati.

| ancutzika27 a răspuns:

Lui nu-i pasa dar iti pasa tie asa ca mie imi e de ajuns.Deci m*ie Bieber!

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Este cu adevarat una dintre cele mai bune voci din lume, dar noi suntem invidiosi pe succesul lui sad Asta e

| EmHinoki a răspuns:

Omg =]. Nu e vorba de 'ura'. E vorba ca unele fete il super'idolatrizeaza pe gratis. Adica tipu' nu e cu nimic mai sus decat celelalte vedete si voi sunteti inebunite dupa el. I.ati suge si p**a doar sa faceti o poza cu el...sigh Asta e cam.stiu si euthinking trist laughing)?

| stapanullumii a răspuns:

Daca el e pocit trebuie sa aiba si numele poci. nici nu stiu cum se scrie. dar nici nu imi pasa...

pe bune sa fiu in locul lui? dc?
jumatate de planeta sa ma injure si cealalta jumatate sa ma pupe in 4 litere? sau sa am tot cele 4 litere de 4 cm? pe bune. sau sa arat ca o femeie. asta e daca voi sunteti dispuse sa ii sugeti tot ce seamana cu un pix... asta e.

http://www.meh.ro/wp-content/uploads/2011/07/meh.ro8002.jpg

pe bune? :)). ultima poza :))

| stapanullumii a răspuns:

@chocollate01 :
Pe bune. chiar nu mi-as dori. Iti dai seama sa ma injure juate de planeta si cealalta jumatesa ma pupe. in 4 litere. si cred ca sti care
sau dc sa imi doresc. sa am tot 4 litere de 4 cm? :| pe bune. sau sa arat ca o fata? asta imi aduce aminte de o poza :)). cu actori americani in care e si giastin buiber. na ca am scris corect;)
http://www.meh.ro/wp-content/uploads/2011/07/meh.ro8002.jpg

pe bune...

| stapanullumii a răspuns:

Scuze pentru triplu post dar nu mergea sa postez

| stapanullumii a răspuns:

Pe bune sa fiu in locul lui? dc?
jumatate de planeta sa ma injure si cealalta jumatate sa ma pupe in 4 litere? sau sa am tot cele 4 litere de 4 cm? pe bune. sau sa arat ca o femeie. asta e daca voi sunteti dispuse sa ii sugeti tot ce seamana cu un pix... asta e.

http://www.meh. ro/wp-content/uploads/2011/07/meh.ro8002.jpg

pe bune? :)). ultima poza :))

Scuze pentru triplu post dar nu mergea sa postez

| Jαne a răspuns:

Uita-te la acest video si iti vei da seama ca este un idiot cu bani ( datorita speciei feminine care il adora ) http://www.youtube.com/watch?v=ddNyx-iwI4s&feature=player_embedded

| Arianaaa33 a răspuns:

Aooolo,serios?raised eyebrows stiti voi ca suntem fane disperate? pur si simplu ne place cum canta. dar voi. stiti doar sa jigniti? ce trebuie aveti cu el? nu-l placeti gata! nu trebuie' sa.l criticati atat! ati dori voi sa fiti in locul luiwinking!

| xCat a răspuns:

Nu-l uram,ai dreptate,lui nu-i pasa, dar va pasa voua, fanelor(fetite in calduri de pana in 12 ani cel mult). Intrebarea este: voi de ce il iubiti? nici nu stie ca existati si nici nu-i pasa!

| adb a răspuns:

Copii mici si prosti happy
abia v-au dat tatele si aveti vise erotice cu unu care se imbogateste pe spatele vostru.

| adb a răspuns:

@chocollate01 esti mult prea proasta ca sa iti explic eu ce si cum.
Ai argumente atat de solide pentru a-ti sustine ideea asa incat sa imi inchizi gura? daca nu mars inapoi la papusile tale.

| matterwhat a răspuns:

Este un prost, toata lumea din zona mea se imbraca si ii asculta toate melodiile, eu una nu am niic cu el! Nici nu are toata experienta in muzica. la varsta lui ar trebui sa mai fie la scoala. A scapat din scoala ca hotu din puscarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca Terra e satula de oameni ca tine care nu au altceva de facut decat sa caute cearta? Cei ca tine sunt cei care urasc vedetele!

| Kiduu12 a răspuns:

Du-te d***u daca noua nu ne place de el...care-i problema
MAI SHY COMENTEZI!

| awakeandalive a răspuns:

Umm...doar pentru ca tu esti o fana innebunita nu inseamna ca are vocehee hee sincer nu il urasc pentru ca nu mi-a facut nimic, dar parerea mea e foarte fals ca si ceea ce cantacall meu si apropo lumea nu il uraste pe el, ci muzica sa care nu exprima nimic.anyway,JB e norocos ca exista fete obsedate de el asa ca tine,dar cand va veti plictisi de el si crede-ma ca se va intampla, va deveni ceea ce mereu a fost, NIMENI! peace sign.Have a nice day!