| BlueDreams a întrebat:

Am si eu o intrebare.Stiti foarte bine ca vedetele, aproape toate au cont pe twiter.Insa sunt zeci de adrese cu numele lor, si habar n-am care e cea adevarata.Caut adresa de twiter a lui Justin Bieber si nu stiu care e cea adevarata.Am una da since rnu-mi dau seama.Cine ma poate ajuta sa-mi raspunda.Si nu vreau comentarii gen:"Iar Justin asta, nici n-am auzit de el, canta prost etc". Pana la urma toti avem cate un cantaret/cantareata preferata.Asa ca daca nu sunteti in stare sa va abtineti mai bine nu raspundeti.Totusi le multumesc celor care vor raspunde frumos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.twitter.com/justinbieber
conturile adevarate ale vedetelor sunt 'verificate'. au acolo in dreapta sus. Verified Account :)
P. S : i`m a belieber too

3 răspunsuri:
| BlueDreams explică:

Multumesc mult.Chiar asta era pagina pe care am gasit-o si eu dar nu eram sigurahappy.

| roksy a răspuns:

Http://twitter.com/justinbieber e chiar pag lui daca te uiti in dreapta vezi ca e verificat deci cu placere fundita?

| myxolaryy a răspuns:

Chiar nu stiu si eu o caut pe cea a selenei gomez