| Deșert a întrebat:

De ce il urati pe Justin Bieber? Nu v-a facut niciun rau. Pe bune, voi sunteti mai copilarosi decat mine laughing (am postat la T/A pentru ca aici sunt cei mai multi care il ironizeaza fara niciun motiv)

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

EXACT.Pana la urma, nu la toti le plac melodiile lui. @Girlll, invata sa vorbesti inainte sa raspunzi! si u la fel, @Sugar! Acele videoclipuri sunt falsificate si eu stiu cum sa le fac asa, si in plus daca eara real, inseamna ca vrroia si el sa glumeasca! Doar e inca copil! DAca cineva v-ar face asa cum il faceti voi, adica de" rahat ", cum v-ati simti? Va suparti degeaba pe el! E si el o fiinta, da? Si in plus a si-a tuns parul si l-a vandut pentru copiii nevoiasi! E foarte dragut din partea lui!

2 răspunsuri:
| Unforgetit a răspuns:

Pt ca e gay?straight face:O
Si are voce de fata de aia chinuita de soarta?laughing

| Tequila a răspuns:

In ziua de azi 8/10 copii il urasc pe JB. Restul de 2/10 il adora. Din cauza zvonurilor cei 8 copii din 10 au inceput sa il batjocoreasca tongue