| Mainculestu a întrebat:

Heii boy, joi ce lenjerie intima preferati la femei cand stati in pat cu ele?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Lenjerie sexy sau fara lenjerie.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La excorte? sa fie in chilotei desigur, la femei nu stiu, nu am iubita, iubite, in pat as prefera sa imi cante dale papi si sa danseze pe piesa aia https://www.youtube.com/watch?v=xLk9j4bfsis

| mihai69 a răspuns:

Nu doar JOIA, ci în orice zi a săptămânii prefer să fie FĂRĂ niciun fel de lenjerie. Mai ales pe căldurile astea...

| LoveSleep a răspuns:

Dacă ajung în punctul în care îi văd lenjeria intimă, trec rapid mai departe, până nu se îmbracă la loc. Deci, nu mă prea uit la modele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa o vad fara lenjerie laughing

| Zabbyel a răspuns:

love strucklove struck nu prea preferam lenjeria, goale aratati mult mai minunat. It's turn me on, already love strucklove strucklove struckAlrightwinking

| EmilyMotadel a răspuns:

Cred ca ei prefera lipsa lenjeriei laughing)