| AlleSiiAtat a întrebat:

Heii Buna! Vroiam sa stiu o chestie. Vi s-a intamplat vreodata sa fii cu baiatul care iti place mult, si sunt momente in care nu iti mai place de el, Dupaia iti revin senzatile sa spun asa?

Răspuns Câştigător
| PopaIoana a răspuns:

Buna...da sunt am 14 ani.si da si mie mi se intampla cam la fel, insa am realizat ca daca se intampla asta inseamna ca nu-l iubesti cu adevarat.Mai intai cauta persoana potrivita. mult succes :*

5 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Mda, este ca febra: vine si pleaca cand are chef. De fapt, ce vorbesc? Este febra.

| DuRR3xX a răspuns:

Mi s-a intamplat mie, cu toate ca sunt baiat. Adica de fiecare data cand mergeam cu o colega anume la scoala imi treceau pentru 1 sec sentimentele si pe urma reveneau.

| AlleSiiAtat explică:

Dau Fundita

| AlleSiiAtat explică:

Pai Da Dar de ce?

| 7777 a răspuns (pentru AlleSiiAtat):

Si mie mi se intampla la felstraight face(sunt baiat)