| LoveWithoutInhibitions a întrebat:

Heii!:*

Cine urmareste Pariu cu Viata si imi poate spune cum se numeste acea melodie care a fost redata in episodul de aseara (pe PROtv), cand Tudor o gaseste pe Diana? Ofer funda!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respecta categoria si pe ceilalti utilizatori; ai categorie alocata pentru asemenea intrebare.Numai bine.

| LoveWithoutInhibitions explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta, dar am mare nevoie de aceasta melodie... Si cum categoria aceasta este foarte "populata", ma gandeam ca am mai multe sanse sa primesc raspunsul.

2 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna. Aceasta categorie este Dragoste & Sex. Respecta categoria.