| andrada a întrebat:

Ieri un baiat foarte dragut mi-a dat add pe facebook. Ieri era intr-o relatie si azi am vazut ca si-a schimbat status-ul in "single". El este cu 2-3 ani mai mare decat mine. Nu m-am putut abtine sa nu-i dau like la cateva poze dar nu stiu cum sa ma bag in seama cu el. I-am scris la o poza "Geniala

2 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Lasa facebooku pentru ca nu ala e important. Important e daca aveti cum sa va intalniti in viata reala. Stii doar... relatiile la distanta nu dureaza. In rest vezi la interese si pasiuni la informatiile contului de facebook. Gaseste un subiect comun si poarta o discutie despre aleata pe facebook, iar la final cere-i mesu. De-aici se descurca ABSOLUT oricine. Succes.

| schmoll a răspuns:

Buna,pur si simplu un buna,i ceri messu,si vorbi mai multe, si mai o gluma doua, una alta, cauti lucruri in comun cu el, te descurci tuwinking succes