| Splaş17 a întrebat:

Heii, de la ce varsta credeti ca este normal sa ai un iubit?
Eu am avut de la 13 ani si nu regret pentru ca nu am facut mai mult decat sa ne tinem de mana, saruturi, imbratisari .....atat.

3 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Am mai avut 2 relatii pana la 13 ani, dar nici nu le pot numi relatii rolling on the floor. Primul iubit l-am avut tot la 13 ani si a durat 3 luni jumate relatia. Eu cred ca de la 13 ani e ok sa incepi sa iesi cu baieti, dar atata timp cat nu te transformi in bocitoare rolling on the floor. Ca pana la urma suntem copii la 13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la 10 ani se poate daca e vorba de tinut de mana, si eventual un pupic pe obraz sau pe gura. Sexul deschide cutia Pandorei - boli, graviditate, probleme sentimentale mai mari, posibile problem in relatiile cu cei din jur. Baietii sunt evident mai putin expusi. As zice ca 15 ani pentru baieti si cam 17 pentru fete ar fi varste optime. Desigur, cate capete atatea pareri asa ca ma astept sa primesti raspunsuri foarte variate.

| ShadoWCrist a răspuns:

Nu este rau sa ai un prieten la 13 ani, atata timp cat nu faceti prostiiwinking