| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Deci am nevoie de un sfat. Plac un baiat de mult timp... e in scoala cu mine.mai vorbim cateodata pe mess, glumim, etc. Cand ne vedem doar ne salutam (cand suntem singuri). El a fost cu o fata o vreme..si in acel timp am suferit foarte mult. apoi s-a despartit de ea. A doua zi dupa despartire a vorbit cu mine ( nu mai vorbisem de mult timp) Eu eram fericita, credeam ca acum aveam sansa sa ma apropii si mai mult de el, dar dupa 3 zile s-a combinat cu o prietena de-a mea mai veche.Nu stiu ce sa mai fac. Habar n`am. acum mai vorbim pe mess., dar de obicei vorbeste cu mine doar cand nu are iubita. e foarte ciudat. Voi ce ziceti? Plus ca erau momente in care imi dadea impresia ca ma place. Isi bate joc de mine, sau e doar impresia mea? aa ..si am uitat sa spun ca la scoala ne privim exact in ochi, cateodata cand plec eu el se intoarce cu privirea spre mine.

Răspuns Câştigător
| Anucka10 a răspuns:

HEI! relaxeaza-te! el vorbeste cu tine doar cand se desparte pentru ca el te considera o persoana apropiata. el stie ca tu ii alini durerile cand sufera.esti ca si psiholoaga lui. eu zic sa te apropii de el cat mai mult si sa nu renunti!

3 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

happypai ce mai astepti spune-i ca iti place de el sau daca nu ai curaj pune pe o prietena de a ta sa i spune ca iti place de el si atunci sa te intrebe el daca iti place de el si asa o sa fie mia usor sa zici ca da, altfel o sa il pierziwinking

| Love4Music a răspuns:

Nu ii areti cat de mult il placi. Apropiete mai mult de el.

| 1234abcd a răspuns:

Eu cerd casi bate joc de tine daca tear placea ar incerca sa se apropie de tine, sa te cunoasca mai bine, sa vorbeasca mai mult cu tine nu doar cand e plictisit si singur(fara iubita)

eu cred ca vorbeste cu tine doar ca sa nu se plictiseasa, sa nu stea degeaba