| FamousGirl4 a întrebat:

Heii! Este un baiat in scoala, si ma priveste insistent. Insa nu stiu sa iau insistentele lui ca fiind un semn ca ma place, sau, sa trec pur si simplu cu vederea? mi-a placut destul de mult de el in vara si se uita la fel de insistent. Dar acum observ cat de insistent e. Se opreste cand ma vede si, mereu intoarce capul dupa mine dar nu stiu daca ma place.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunt unii baieti care, atunci cand vad ceva frumos, privesc insistent. Daca "baiatului tau" ii place ce-a vazut, ar trebui sa-ti arate acest lucru. Daca in schimb nu-l duce capul, se va holba mult timp la tine.

| GreenArrow a răspuns:

Eu cand fac asta sunt indragostit de o fata. Si mi s-a intamplat de 4-5 ori. Sunt de parere ca te place insa nu vei sti nici o data pana nu vei vorbi cu el.
Nimeni nu iti poate spune daca te place sau nu. Depinde de tine sa afli.

Bafta

| 00x00 a răspuns:

Sunt eu baiatul acela fato.te iubesc!laughing))

| nebuniiiiccaaaaa199 a răspuns:

Am trecut prin asta probabil face mistpoate chiar te plac.incearca sa-l intrebi dc se uita la u asa si vezi ce iti raspunde apoi incearca sa te gandesti ce ar insemna!
bafta!