| maria_2617 a întrebat:

Heii, i have one question, poate chiar penibila Dar: eu si prietenul meu am avut o mimare a actului sexual, el mi-a bagat degetul in *, intrebarea este daca isi poate da seama/s'i-a dat seama (prin chestia asta) ca eu inca sunt virgina?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca are experienta multa, putea simti daca ai himenul intact. Virgina nu esti, fiindca masturbarea de catre partener este act sexual.

| Blondamea a răspuns:

Da isi poate da seama

| AnNyşK a răspuns:

Da iti poate da seama happy sh mai ales daca baga p***hee hee

| euuuuuuuuuu a răspuns:

Da. Pentru ca himenul este inca intacthappy