| Ankaprintzesa a întrebat:

Heii, imi place de un baiat de aproape 2 ani jumate, am vorbit de cateva ori, am incercat sa mai vorbesc cu el insa nu raspundea la mesaje, dupa un timp am auzit vorbe ca m-a facut disperata si a spus ca sunt o copila, e mai mare cu 2 ani ca mine, eu 17 el 19... recent am mers la un eveniment in care eram imbracata intr-o rochie scurta si mulata si se uita insistent la mine, in ochii mei, da stiu ca e deranjat sa fi bagata in seama doar ca esti intr-o tinuta sexy, in primavara eram in statia de autobuz si s-a uitat la mine si a zambit, dar era un zambet ironic... ce imi recomandati sa fac in legatura cu asta? Il plac foarte mult si indiferenta lui ma doare groaznic de tare, nu l-am mai cautat de la Craciun si nici nu am de gand sa o fac. sfaturi? Dau funda! :*

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu are rost sa-ti pierzi timpul deoarece o faci degeaba fiindca el nu are/simte sentimente de atractie/dragoste/iubire fata de persoana ta.In cazul vostru sentimentele de dragoste si iubire nu sunt comune. Este cazul sa-l uiti si sa incerci sa te cuplezi cu cineva care te va aprecia si se va simti atras de persoana ta.Succes.

| neutrino a răspuns:

Din pacate pentru tine, el are dreptate si tu trebuie sa intelegi ca nu-l interesezi.

| Mussette a răspuns:

Daca te imbraci asa ca la petrecere, iti va zambi si semaforu. laughing
De 9 luni nu l-ai mai cautat? aveai si un copil pana acum. Afla daca te mai place, nu asa ca se uita si a zambit. Si apoi vezi daca mai e sansa de ceva sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E rau daca ai ajuns sa porti mai putine haine ca sa ii atragi atentia. sunt atatia baieti pe langa tine care poate te plac si tu fugi dupa ala care nu da 2 bani pe tine laughing

| WolfGhost a răspuns:

Ce nickname ai laughing)
Daca a trecut atat de mult timp intre voi.iar el nu a luat initiativa.asta e.ramai cu amintirea.
Isi bate joc.nu te place.