| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Intr-o seara am fost la o prima intalnire in 4. Si la sfarsitul intalnirii fata m-a intrebat "Nu ma pupi?" eu am pupato pe obraz si apoi m-a imbratisat. Trebuia sa o sarut? voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De la prima intalnire cred ca a fost suficient numai pe obraz

| Amelya02 a răspuns:

Prima intalnire si deja vroia mai mult?
Nu cred ca-i o fata cuminte.

| DyNo a răspuns:

Nu ar fi fost nimic rau, daca ai fi sarutat-o.

| Klandestin a răspuns:

Prima data trebuie sa o saruti da sa vezi daca vrea daca te repingea dupa aia pe obraz happy

| TuguiMihai1 a răspuns:

Da...
nu trbue sa treca nici o iintalnire fara sa incerci sa o sa saruti...

| Bi3 a răspuns:

Eu zic ca ai procedat bine pentru ca de la o prima intalnire deja sa o saruti. pari a vrea altcevabig grin