| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: La prima intalnire a fost totul ok, am stabilit ca duminica sa iesim iar (a doua intalnire) sia s vrea sa stiu ce ar fi bine de facut la a doua intalnire. Fata este putin timida, doar putin. La sfarsitul primei intalniri i-am zis ca e simpatica, am conduso acasa si am pupato pe obraz, la a doua intalnire tot pe obraz sa o pup? Vreau niste sfaturi, ce trebuie facut ca sa iasa totul bine. Vrea de la fete raspunsuri, dau funda la raspunsul cel mai bun si vot la toate fetele! big grin

Răspuns Câştigător
| KaRa23S a răspuns:

Depinde de ea, de cumintenia ei, socializare etc. Daca zici ca e un pic timida trebuie sa o iei lent, insa nici prea lent, insa ma gandesc ca ti se pare tie ca e timida. Si eu as putea fi confundata cu una timida, desi mie imi place sa ma iei tare din prima, sa nu existe acea distanta suparatoare. E prima ei intalnire?( conteaza foarte mult acest detaliu). Dar ma rog, ca sa nu mai intru in prea multe amanunte, cel mai bine e sa te orientezi tu, sa-i urmaresti fiecare miscare, daca ezita sau isi doreste.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fi mai indraznet ma baiatule, dc tio dat dumnezeu mandrie? sa o ti culcata? ia treci la treaba si nu pierde timpu aiurea. ps: gasesteti o fata mai hotarata.din ce descri tu e cam blegovana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Discutati mult.

| alinutza96 a răspuns:

Nu este neaparat sa o pupi numai pe obraz, arata-i ca o placi, comportate frumos cu ea, fa-i complimente, spune-i ce simti la fiecare moment, fii sincer cu eawinking

| culmea a răspuns:

Bine.

| Antonima19 a răspuns:

Depinde... Daca in momentul in care vrei s`o saruti pe obraz si vezi ca ea vrea mai mult atunci poti. Dar daca tu crezi ca ea te place foarte mult. Atunci cu un sarut ai face`o cea mai fericita. Sarutul poate veni si de la sine. Nu neaparat programat. Fundita? puppy dog eyes

| Oliiviiiia a răspuns:

Nu este neaparat sa o pupi de obraz, depinde daca vezi ca si ea ar vrea asta.winking si poate cine stie thinking poate si ea sa faca primul pas big grin